Gülperi 30.Bölüm Fragmanı (Final)

Gülperi 30.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gülperi dizisinin final bölümü 3 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gülperi bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/d3bc9

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Gülperi oğlu Hasan’ın ameliyattan çıkmasını beklerken Can’ın kaybolduğundan habersizdir. Can’ı hiçbir yerde bulamayan Artemis ve Bedriye önce Yakup’lara sonra da hastanede Gülperi’yle bekleyen Kadir’e haber verirler. Kadir Hasan ölüm kalım savaşı verirken bir de Can’ın kaybolduğu haberini Gülperi’ye vermek istemez. Yakup ve Kader hastanede Gülperi’yle kalırken Kadir Can’ı bulmak için harekete geçer.

Bu sırada Can hiç de tekin olmayan bir adamın eline geçmiştir bile. Kadir çaresizce Can’ı ararken hastanede Gülperi’ye iyi haber gelir. Hasan’ın kurtulmasına sevinemeden Can’ın kayıp olduğun öğrenen Gülperi Kadir’in ardından Can’ı bulmak için yollara düşer.

Can kurtulduğunda Gülperi için artık bir dönemin sonu gelmiştir. Çocuklarıyla huzuru bulmanın tek yolunun her şeyden herkesten uzaklaşmak olduğuna karar veren Gülperi. Istanbul ve Kadir defterini kapatır. Foça’ya yerleşmeye karar verir.

Çocuklar Gülperi’yi son kez ikna etmek için harekete geçerler ama bunu başaramayacaklarını yaşayarak öğrenirler.

Bir ay sonra Gülperi Foça’da çocuklarıyla yeni hayatına başlamışken, kendininki dahil hiç kimsenin yüreği Kadir’le ayrılmasını kabul edememiştir. Üstelik Hasan gizli gizli Artemis’le beraber yurt dışına kaçmayı planlamaktadır.

Bunu öğrenen Gülperi ve Kadir belki de son kez bir araya gelirler. Onları bekleyen sürpriz finalden habersiz, kendilerinden kaçan çocuklarının peşine düşerler.

4 Yorum Var

 1. Dila

  1 Mayıs 2019 - 17:40

  Aaa niye acaba final yaptı ki? Her bölümü Youtube’da en az 2 mln izleniliyordu oysa ki. Kalitesi yerlerdeydi orası ayrı. Gene de bu kadar çok izlenilen dizinin final kararı enteresan geldi bana.

  • Ebru

   2 Mayıs 2019 - 14:31

   Hercai dizisi herşeyi alt üst etti ya ondandır yada artık ilerleyecek konusu kalmadı. Ama isteselerdi aile dizisi olarak devam ederdi çocuklar felan binevi yaprak dökümü gibi devam edebilirdi ordada çocuk sayısı çoktu herbirinin bi hikayesi vardı uzadı durdu.

 2. Anonim

  30 Nisan 2019 - 18:34

  Ay ben cok uzuldum ya cok seviyorum bu diziyi hasan mert yigit oglan benim ogluma benziyor yolunuz acik olsun cok basarili bir diziydi herkez cok basarili yolunuz acik olsun barvo herkeze

 3. Ebru

  30 Nisan 2019 - 11:43

  Bitmesine üzüldüm :( ama zaten sonu gelmişti eski kocası ortaya çıktı sonra artık heyecanı kalmadı yinede bu zamana kadar güzel bir dizi izlettikleri için herkese çok teşekkürler

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.